nLIFE

Bella Ramsey si zahraje i v pokračování seriálu The Last of Us

Bella Ramsey si zahraje i v pokračování seriálu The Last of Us 1
Seriál The Last of Us

Spekulace týkající se (ne)obsazení Belly Ramsey, která ztvárnila Ellie, v pokračování seriálu The Last of Us vyvrátili přímo jeho autoři. Z Belly jsou nadšení a nikoho jiného si na jejím místě představit neumí. Ramsey je navíc stejně stará jako Ellie ve hře Tha Last of US: Part II, poukázal spolutvůrce Craig Mazin k časovému posunu. Je jí devatenáct let.

„Když jsme hru vytvářeli, říkal jsem si, že jsme měli neuvěřitelné štěstí. Bylo to jako blesk z čistého nebe, když jsme našli Ashley Johnsonovou. Nedokážu si představit, že by tuto verzi Ellie hrál někdo jiný. A pak se nám nějakým způsobem podařilo znovu s Bellou,“ vysvětluje druhý z tvůrců a autor herních předloh Neil Druckmann.

„Máme obrovské štěstí, že máme Bellu a všechny ty věci, které jste viděli v průběhu celé sezóny. Jediný způsob, kdy bychom někdy uvažovali o přeobsazení Belly je, kdyby řekla: ‚Už s vámi nechci dále pracovat‘. Ani v takovém případě si nejsem jistý, jestli bychom jí to umožnili. I tak bychom ji asi donutili vrátit se do druhé sezóny,“ dodává.

Uvidíme, jak tvůrci provokativní a kontroverzní druhý díl pojmou. Na fanoušky, kteří hru nehráli, totiž čeká pořádný šok. Hovoří se o tom, že Tha Last of US: Part II by mohla být rozdělena na dvě další sezóny.

Mazin už nyní slibuje, že ne všechno bude podle hry. „Někdy se bude lišit radikálně a někdy se nebude lišit vůbec,“ říká. Stejný přístup ostatně zvolil už u jedničky.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem