nLIFE

Bundle Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition vypadá božsky, vyjde v červnu

Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition
Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition

Microsoft představil opravdu parádní limitku Xboxu One X v motivech Cyberpunku 2077.

Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition
Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition

Microsoft představil opravdu parádní limitku Xboxu One X, což je do vydání mašin nové generace ta nejvýkonnější konzole na trhu. Je v motivech očekávaného RPG Cyberpunk 2077 od tvůrců Zaklínače 3. A vypadá náramně. Stylizovaná není jen konzole, ale samozřejmě i ovladač.

Microsoft prozradil, že vyrobí pouze 45 000 kusů a zároveň jde o poslední limitku Xboxu One X. V obchodech se objeví v červnu, nicméně digitální kód Cyberpunku 2077 půjde aktivovat až hra vyjde, tedy 17. září. Pro pořádek, úložný prostor je 1 TB a stylový ovladač půjde koupit i samostatně.

S oficiálním tematickým příslušenstvím ovšem přicházejí i ostatní výrobci. SteelSeries uvádí na trh dva headsety a tři sady příslušenství pro modely Arctis Pro, Seagate pak disky Game Drive s kapacitou 2 a 5 TB.

Jedinou vadou na kráse nového bundlu je fakt, že se na podzim dočkáme konzolí nové generace: Xboxu Series X a PlayStation 5. Určitě nejsem sám, koho by lákalo pořídit si v motivech Cyberpunku 2077 až Xbox Series X. Je to nepravděpodobné, ale kdo ví.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem