nLIFE

Microsoft po více než roce ukázal Halo Infinite, střílečka láká na otevřený svět

Microsoft po více než roce ukázal Halo Infinite, střílečka láká na otevřený svět 1
Halo Infinite

Halo je vlajková loď konzolí Xbox, stejně jako Mario patří neodmyslitelně k Nintendu. Když Microsoft před více než rokem ukázal gameplay z připravovaného dílu Halo Infinite, příliš chvály nesklidil. Lidé si utahovali z grafiky, která zkrátka nevypadala next-gen. Hra byla následně odložena.

Po více než roce Microsoft odpálil nový trailer, který má přes šest minut a ukazuje pojetí kampaně. Halo Infinite na něm hodně připomíná sérii Far Cry, a to zejména díky pojetí otevřeného světa a přítomnosti základen. Hra ušla slušnou vestu i po stránce grafického pozlátka a nutno uznat, že některé scény vypadají opravdu parádně. Potěší i pár povedených vtipů.

Halo Infinite vychází 8. prosince na PC, Xbox One a Xbox Series X/S.

Oficiální anotace k traileru: The Banished porazili síly UNSC, ovládli tajemnou Zeta Halo a ohrožují přežití lidstva. Když je veškerá naděje ztracena a osud lidstva visí na vlásku, Master Chief se vrací, aby se postavil nejkrutějšímu nepříteli, jakému kdy čelil. Přinášíme vám čerstvý pohled na kampaň hry Halo Infinite, která hráče seznámí s opravdovou spartskou svobodou v dosud největším, nejotevřenějším a dobrodružstvím nabitém zážitku ze série Halo, který bude uveden na trh 8. prosince 2021.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem