“Hey guys!” je nejčastější pozdrav od tvůrců videí na YouTube

"Hey guys!" je nejčastější pozdrav od tvůrců videí na YouTube 1

Každé video musí nějak začít, má nějaké intro. Právě tuto oblast analyzoval Google a zjistil, že nejčastější otvírák na YouTube zní – “Hey guys!”, tedy “ahoj lidi”.

“Zajímalo nás, jak moc je tato fráze všudypřítomná, a tak jsme analyzovali více než milion (!) videí, analyzovali jejich titulky, identifikovali jejich otvíráky a rozdělili je do kategorií, abychom zjistili, jaké jsou různé typy pozdravů, jak se na této platformě používají v posledních deseti letech, jak se objevují po celém světě a kteří tvůrci je používají,” říká tým z YouTubu.

Google analyzoval poslední dekádu, konkrétně léta od roku 2010 do roku 2020. A každý rok dominoval pozdrav “Hey guys!”. Velmi dobře si ovšem vedou “What’s up” a “Good morning”.

Jiné výsledky nabízí pohled do konkrétních kategorií. “Hey guys!” dominuje v kategoriích ASMR, vaření či u hráčů, zatímco ve sportu je jasnou jedničkou “What is going”. V kategorii technika o procento zvítězilo oslovení “Ladies and gentlemen” a cestovatelé upřednostňují “Good morning”.

"Hey guys!" je nejčastější pozdrav od tvůrců videí na YouTube 2
Nejčastější oslovení ve videích na YouTube

Co na to říkáte?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Tags: