nLIFE

Krotitelé duchů: Odkaz je podle recenzí pokračování, na které jsme čekali

Krotitelé duchů: Odkaz je podle recenzí pokračování, na které jsme čekali 1
Krotitelé duchů: Odkaz

Zapomeňte na filmový propadák Krotitelé duchů z roku 2016. Skutečného pokračování, které se ctí navazuje na původní odkaz, se totiž podle prvních recenzí dočkáme až letos se snímkem Krotitelé duchů: Odkaz. Ten bude mít v českých kinech premiéru 18. listopadu. A první zahraniční recenze působí převážně pozitivně.

Režisér Jason Reitman natočil vtipný, milý a strašidelný rodinný film, který se hrdě hlásí k odkazu Krotitelů duchů a zároveň přináší něco nového a vzrušujícího,píše IGN a uděluje známku 9/10.

Vtipy jsou velmi vtipné a Wolfhard a Grace dělají z nebezpečí ohrožení života hračku. Závěr bude rozdělovat, ale mně přišel vkusně udělaný. A v průběhu filmu budou fanoušci nadšeni, že se znovu setkávají s mnoha známými, vtipnými tvářemi,píše New York Post a uděluje 3,5/4.

Pokud máte obavy, že by film Jasona Reitmana mohl pošpinit odkaz nejlepšího díla jeho otce, není se čeho bát,píše Empire a uděluje 4/5.

Nejpřísnější byl prozatím Guardian, kterému se z nějakého důvodu nelíbí, že film cílí na fanoušky. „Můžeme zde najít odsouzeníhodné shrnutí výchozího režimu moderního Hollywoodu – objekt nostalgie, zbavený osobnosti a napasovaný do nudně chutnající formy, šité na míru fandovství, které uctívá všechno a nerespektuje nic,píše Guardian a uděluje 1/5.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem