nLIFE

LEGO Star Wars Battles je jako Clash Royale, jen ze světa Hvězdných válek

LEGO Star Wars Battles je jako Clash Royale, jen ze světa Hvězdných válek 1
LEGO Star Wars Battles
LEGO Star Wars Battles je jako Clash Royale, jen ze světa Hvězdných válek 2
LEGO Star Wars Battles

Ačkoliv mobilní akční strategie LEGO Star Wars Battles oficiálně nikdy nevyšla, zůstalo jen u omezené testovací fáze, nakonec byla zrušena. A je to tak nakonec možná dobře. Hra se totiž vrátila v rámci předplatného Apple Arcade. A to mimo jiné znamená, že neobsahuje reklamy a žádné nákupy za skutečné peníze.

Z herního hlediska je to další variace na populární Clash Roayle. Funguje to tak, že na bitevní pole umísťujete jednotky, které mají nastavené svoje chování. Jedna tak například cílí pouze na nepřátelské věže, další se hodí proti větší skupince a podobně. Cílem je zničit základnu soupeře, nicméně pokud se to ani jednomu týmu nepovede, vyhrává ten, který má více věží.

Zajímavé je, že Apple Arcade verze obsahuje všechny free 2 play mechanismy, jako je druhá měna, levelování jednotek či dlouhé otvírání beden. Háček je v tom, že skutečné peníze jsou vám tady na nic. Všechno si musíte poctivě nahrát. Nečekám, že LEGO Star Wars Battles sesadí z trůnu Clash Royale, nicméně druhým dehcem říkám, že se to nehraje vůbec špatně. Minimálně za vyzkoušení stojí.

Hru naleznete na App Store zde.

https://www.youtube.com/watch?v=XVN4mi8xRrs

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem