nLIFE

Pět nejzajímavějších oznámení z Nintendo Direct Mini: Bravely Default II či Xcom II

Pět nejzajímavějších oznámení z Nintendo Direct Mini: Bravely Default II či Xcom II 1
Bravely Default II

Nintendo bez předchozího upozornění zveřejnilo třicetiminutový pořad Direct Mini, který se věnuje letošním hrám na Switch. A byť má v názvu Mini, co do délky a zajímavých novinek malý rozhodně nebyl.

Pět nejzajímavějších oznámení z Nintendo Direct Mini: Bravely Default II či Xcom II 2
Bravely Default II

Nintendo bez předchozího upozornění zveřejnilo třicetiminutový pořad Direct Mini, který se věnuje letošním hrám na Switch. A byť má v názvu Mini, co do délky a zajímavých novinek malý rozhodně nebyl. Nemám v plánu dělat přehled všech oznámení, ale vypíchnu ta, z nichž mám největší radost

Bravely Default II
Je to tady. Konečně spousta nových záběrů z připravovaného JRPG od tvůrců, kteří nám předloni naservírovali osobité JRPG Octopath Traveler. Chopíme se čtveřice hrdinů, budeme se procházet malebných světem a bojovat pěkně na tahy. Naprostá pecka je, že na eShopu už je ke stažení demo s vlastním příběhem. Neváhejte ani chvilku a vyzkoušejte. Přesné datum vydání neznáme, stále však platí letošek.

Xcom 2
Pokračování strategie, v níž bojujeme proti vetřelcům, kteří ovládli Zemi, samozřejmě není žádná novinka. Na PC vyšla už v roce 2016, nicméně některé typy her si rád zahraju právě na Switchi. A Xcom patří mezi ně. Se všemi DLC a expanzí War of the Chosen vyjde 29. května.

Rytmický režim v Ring Fit Adventure
Nečekaný hit Ring Firt Adventure, což je hra kombinovaná se cvičením, která využívá speciální kruhové periferie, se dočkala bezplatné aktualizace. Jejím obsahem je nový rytmický režim – a je to trefa do černého! Takže pokud patříte mezi šťastlivce, kterým se set podařilo sehnat, neváhejte a vyzkoušejte.

Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics
Ok, kolekce Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics se nestane hrou roku a pravděpodobně nebude trhat prodejní žebříčky, přesto mám tento typ her rád. Jde o kolekci 51 deskových a karetních her, mezi nimiž objevíme Člověče, nezlob se či Texas hold ‚em. Síla spočívá v možnosti hrát lokálně i online. Uvidíme, jaké bude provedení, z videa to nevypadá špatně.

Star Wars Episode I: Racer
Konečně. Už brzy na Switchi. Z tohoto oznámení mám velkou radost.


„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem