nLIFE

Poptávka po Switchi a Ring Fit Adventure vyrostla v Japonsku do neuvěřitelných rozměrů

Ring Fit Adventure
Ring Fit Adventure

Obchod Yamada Denki uspořádal loterii o 130 Switchů a 900 kusů Ring Fit Adventure. Loterie v tomto případě znamená, že vylosovaní šťastlivci si mohou produkty koupit. Reakce byla neuvěřitelná: do loterie se přihlásilo přes 200 tisíc lidí a stránka obchodu spadla.

Ring Fit Adventure
Ring Fit Adventure

Celkové prodeje Switche už v Japonsku dávno překonaly celkové prodeje PlayStation 4. Jenže v době, kdy svět zasáhla pandemie nového typu koronaviru, je Switch v Japonsku nedostatkové zboží. A to platí i pro veleúspěšnou fitness hru Ring Fit Adventure.

Jak velký zájem po obou zařízeních je, dokládá i postřeh analytika Daniela Ahmada. Ten uvedl, že obchod Yamada Denki uspořádal loterii o 130 Switchů a 900 kusů Ring Fit Adventure. Loterie v tomto případě znamená, že vylosovaní šťastlivci si mohou produkty koupit. Reakce byla neuvěřitelná: do loterie se přihlásilo přes 200 tisíc lidí a stránka obchodu spadla.

Ring Fit Adventure je nedostatkové zboží po celém světě, včetně Česka. A není se čemu divit. Zjednodušeně řečeno jde o fitness kombinované s hrou žánru RPG. Součástí balení je totiž speciální kruhová periferie, která se při cvičení používá. Trik je v tom, že cvičíte a zároveň si hrajete.

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že je to naprosto skvělá záležitost, jejíž přidaná hodnota v době karantény násobně vzrostla.

https://www.youtube.com/watch?v=wvHELogbm2E

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem