nLIFE

Powered 3-in-1 Dock od Logitechu se naráz postará o iPhone, Apple Watch i AirPody

Powered 3-in-1 Dock od Logitechu se naráz postará o iPhone, Apple Watch i AirPody 1
Powered 3-in-1 Dock od Logitechu

Novinka od Logitechu nazvaná Powered 3-in-1 Dock naráz dodá šťávu vašemu iPhonu, Apple Watch i AirPodům.

Powered 3-in-1 Dock od Logitechu se naráz postará o iPhone, Apple Watch i AirPody 2
Powered 3-in-1 Dock od Logitechu

Zatímco Apple od vlastní bezdrátové nabíječky AirPower upustil, respektive projekt úplně zrušil, místo na trhu se snaží zaplnit ostatní. Novinka od Logitechu nazvaná Powered 3-in-1 Dock tak naráz dodá šťávu vašemu iPhonu, Apple Watch i AirPodům.

Vraťme se ještě na chvíli k nabíječce AirPower. Cílem Applu bylo vyrobit podložku, která bezdrátově nabije až tři zařízení, a to bez nutnosti pokládat je na nějaké vyznačené místo na ploše. Apple to ovšem nezvládl po technické stránce, a tak projekt nakonec loni zrušil.

Powered 3-in-1 Dock na to jde stále postaru. Sice naráz nabije tři výše zmíněná zařízení, ale každé má na stojánku své určené místo. Krabička s AirPody patří na plochu vlevo, telefon se opře o stojánek a hodinky zavěsí.

Nabíječka využívá standardu Qi, funguje tedy i s telefony od Samsungu či Googlu, ale přiznejme si, že cílí hlavně na majitele s produkty od jablečné společnosti. Co se hodinek týče, je totiž kompatibilní pouze s Apple Watch. A nedává smysl platit si za „rameno“, které bez Apple Watch nemá využití.

Powered 3-in-1 Dock podporuje u iPhonů rychlé nabíjení o výkonu 7.5W a 9W u telefonů od Samsungu. V prodeji se objeví ještě během března za 130 dolarů, což by v Česku mohlo být zhruba 3400 korun.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem