nLIFE

Rychlá rota hlásí návrat v podobě filmu Chip ‘n Dale: Rescue Rangers

Rychlá rota hlásí návrat v podobě filmu Chip ‘n Dale: Rescue Rangers 1
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022)
Rychlá rota hlásí návrat v podobě filmu Chip ‘n Dale: Rescue Rangers 2
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022)

Rychlou rotu s Chipem, Dalem, Montym, Gedžitkou a mouchou Zipem si určitě pamatují všichni, kteří vyrůstali v devadesátých letech. Kreslený seriál se u nás vysílal krátce po sametové revoluci, celkem vzniklo 65 epizod po 22 minutách.

Chip ‘n Dale: Rescue Rangers, který bude letos k vidění na platformě Disney Plus, ovšem bude trochu něco jiného. Comeback po třiceti letech totiž vzniká jako kombinace live action a počítačové animace. Vypadá to trochu zběsile, ale minimálně úvod traileru celkem hezky brnká na nostalgii.

Oficiální anotace: „Ve filmu „Chip ‚n Dale: Rescue Rangers“ žijí Chip a Dale mezi kreslenými postavičkami a lidmi v současném Los Angeles, ale jejich životy jsou teď úplně jiné. Od zrušení jejich úspěšného televizního seriálu uplynulo už několik desetiletí a Chip (hlas Mulaneyho) podlehl životu v předměstské domácnosti jako pojišťovací agent. Dale (hlas Sandberga) mezitím podstoupil operaci CGI a objíždí nostalgické srazy, kde se zoufale snaží prožít své slavné časy. Když záhadně zmizí bývalý kolega ze štábu, musí Chip a Dale napravit narušené přátelství a znovu se vžít do role detektivů Rescue Rangers, aby zachránili kamarádův život.“

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem