nLIFE

Simona Krainová obhajuje svůj účet na OnlyFans

Simona Krainová obhajuje svůj účet na OnlyFans 1
Simona Krainová láká na OnlyFans

Česká supermodelka Simona Krainová (1973) si založila účet na erotické platformě OnlyFans, aby tam mohla dávat fotky, které ji Meta „cenzuruje“. Příliš pochvalných reakcí se ovšem nedočkala, a tak si řekla, že se musí ke svému kroku vyjádřit.

„Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená, taková, maková a fotka obsahuje tohle i tamto… Už mě to fakt nebaví, několikrát se mi stalo, že mi fotky nezveřejnili nebo nutili k odstranění,“ začala Krainová s vysvětlováním.

„Focení patří neodmyslitelně k moji práci, mám ji ráda a ano, živí mě velmi dobře. Mám řadu krásných fotek od skvělých fotografů, jak z minulosti, tak nové, o které bych se s Vámi ráda podělila, ale tady to bohužel nejde. A tak Vám umožním je shlédnout právě pomocí platformy OF a taky vás nechám trochu více nahlédnout do mého soukromí:),“ láká.

„Naopak jsem ráda, že tato jednoduchá platforma existuje a umožňuje lidem, jako jsem já, svobodně rozhodnout, co budou publikovat a co ne. Také nám nabízí monetizovat obsah, jehož tvorba stojí mnoho úsilí, peněz a spoustu práce lidí kolem. A ještě jednou, buďme k sobě milí a tolerantní a nechme lidi žít, jak chtějí,“ myslí si Krainová.

Možná by nebylo od věci se trochu pousmát než hned hledat chyby a soudit. Ti, komu se to líbí, ať si to užijí a zbytek smutných moralistů ať si dá tmavou čokoládu, zmírňuje stres a nasranost,“ vzkazuje hořce kritikům.

Stránku Krainové na OnlyFans naleznete zde. Pokud ovšem chcete nakouknout do jejího soukromí a podívat se na fotky, které se Instagramu nelíbí, připravte si 20 euro měsíčně. Že peníze nesmrdí, věděl už římský císař Titus Flavius Vespasianus.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem