nLIFE

SkyShowtime od 23. dubna zdražuje a přidává předplatné s reklamami

SkyShowtime od 23. dubna zdražuje a přidává předplatné s reklamami 1

Streamovací platforma SkyShowtime upravuje nabídku svého předplatného a ve výsledku zdražuje.

  • Ze standardního předplatného, která stálo 179 korun měsíčně, se stává Standard Plus. Po novém stojí od 23. dubna 219 korun měsíčně, nebo 1759 korun ročně, což vychází měsíčně na 147 korun.
  • Nově vzniká předplatné Standardní s reklamou s cenovkou 159 korun měsíčně, nebo 1259 korun ročně, což vychází na 105 korun měsíčně.

Stávající předplatitelé budou převedeni na předplatné bez reklam. To se týká i zaváděcí akce s doživotním předplatným za polovinu, jinými slovy, místo 89 korun měsíčně budete platit 109 korun měsíčně.

Cílem SkyShowtime bylo vždy nabízet skvělou zábavu za skvělou cenu. I nadále se snažíme divákům na našich trzích přinášet to nejlepší z Hollywoodu i atraktivní místní tituly. Zavedením našeho nového Standardního předplatného s reklamou služba SkyShowtime i nadále vede z hlediska ceny a kvality, protože zákazníkům poskytuje ještě dostupnější nabídku zábavy pro celou rodinu,“ uvedl Monty Sarhan, generální ředitel SkyShowtime.

Co se nabídky týče, aktuálně jsou na SkyShowtime k vidění například loňské Želvy Ninja: Mutantí chaos. V březnu divácí uvidí druhou řadu sci-fi seriálu Halo či snímek Oppenheimer od režiséra Christophera Nolana.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem