nLIFE

Stranger Things 4 chystá velká odhalení z Hopperovy minulosti

Stranger Things 4 chystá velká odhalení z Hopperovy minulosti 1
David Harbour v seriálu Stranger Things
Stranger Things 4 chystá velká odhalení z Hopperovy minulosti 2
David Harbour v seriálu Stranger Things

Ačkoliv tom s Jimem Hopperem, šéfem policejního oddělení fiktivního městečka Hawkins nevypadalo po skončení třetí sezóny Stranger Things vůbec dobře, fanouškům se ulevilo, že o něj ve čtvrté sezóně nepřijdeme. Víme, že je uvězněn kdesi v Rusku.

A pokud této svérázné postavě fandíte, určitě vás potěší, že se dozvíme více o Jimově minulosti. Není to úplně nová informace, nicméně David Harbour, který Hoppera hraje, prozradil na Comic Conu v Liverpoolu pár zajímavých detailů.

Připomněl totiž události z druhé sezóny, kdy El objeví v suterénu jeho obydlí pět krabic. Kromě věcí z Hawkinsovy laboratoře je na jedné napsáno Táta, na další Vietnam a na další New York.

„Vím konkrétně, že ve čtvrté sezóně vám poskytneme velké a obrovské odhalení Hopperova příběhu, které jste určitým způsobem tak nějak vycítili, ale my jsme vám o tom neřekli,“ prozradil Harbour.

A jak to se čtvrtou sezónou aktuálně vypadá? Produkce začala letos v únoru s předpokládaným vydáním začátkem příštího roku. Nicméně kvůli pandemii nového typu koronaviru (Covid-19) se pravděpodobně dočkáme o něco později.

Co na to říkáte?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

reklama