nLIFE

Ubisoft ukázal Far Cry 6 a gameplaye z Assassin’s Creed Valhalla a Watch Dogs Legion

Ubisoft ukázal Far Cry 6 a gameplaye z Assassin’s Creed Valhalla a Watch Dogs Legion 1
Far Cry 6

Ubisoft Forward je náhrada za tradiční tiskovou konferenci, které velcí herní vydavatelé pořádají v rámci akce E3. Ta však byla kvůli novému typu koronaviru zrušena, a tak každý přichází s vlastní online alternativou.

Ubisoft ukázal Far Cry 6 a gameplaye z Assassin’s Creed Valhalla a Watch Dogs Legion 2
Far Cry 6

Ubisoft Forward je náhrada za tradiční tiskovou konferenci, kterou velcí herní vydavatelé pořádají v rámci akce E3. Ta však byla letos kvůli novému typu koronaviru zrušena, a tak každý přichází s vlastní online alternativou.

Pokud bych měl stream stručně shrnout, Ubisoft vsadil na jistotu. Vikinský Assassin’s Creed Valhalla vypadá v pohybu naprosto parádně a opět se potvrzuje, že co se týče vzhledu, Ubisoft otevřené světy zkrátka umí. A protože se poslední díly prodávaly dobře, ani Valhalla nepřináší nějaké výrazné změny, pokud tedy nepočítáme budování vlastní osady či nájezdy.

Špatně nevypadá ani hra Watch Dogs Legion, která se odehrává v Londýně v distopické éře po brexitu. Hlavním lákadlem je možnost rekrutovat do svého týmu jakoukoliv postavu z herního světa. Tentokrát už ovšem chyběl nějaký wow efekt, protože hra byla v plné parádně představena už loni na E3.

Free 2 play battle roayle Hyper Scape mě na první dobou příliš nezaujala, ale vyzkoušet ji můžete sami v otevřené betě. Oficiální stránku hry najdete zde.

Slibně naopak vypadá střílečka Far Cry 6, které se odehrává na karibském ostrově Yara, jehož předobrazem se stala Kuba. Protivníkem bude diktátor Anton Castillo, kterého se zhostil Giancarlo Esposito (znáte například z Breaking Bad).

Poprvé v sérii se kromě krásné přírody podíváme i do hustě obydleného města. Jinak je to klasika ve stylu minulých dílů, jedním z parťáků bude i pes na vozíčku. To jen pro informaci, abyste snad neměli dojem, že Ubisoft bere motiv revoluce a boji proti diktátorovi smrtelně vážně.

Pokud vynechám mobilní hlouposti, to je vše. Podobných prezentací by však měl být víc, snad se tak dozvíme, co se děje s námořní akcí Skull & Bones nebo jak pokračuje vývoj Beyond: Good & Evil 2.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem