nLIFE

Žena, která prodává vlastní prdy, skončila s podezřením na infarkt v nemocnici

Žena, která prodává vlastní prdy, skončila s podezřením na infarkt v nemocnici 1
Stephanie Matto

Nebojte se, dopadlo to dobře. Hvězdička reality show Stephanie Matto, která si týdně vydělala až 45 tisíc dolarů prodejem vlastních prdů, je v pořádku. Lékaři na základě provedených testů zjistili, že bolest, kterou pociťuje, je způsobena její stravou. Kruh se uzavřel.

„Myslela jsem si, že mě ranila mrtvice a že to jsou mé poslední chvíle. Přeháněla jsem to. Bylo mi vysvětleno, že to, co prožívám, není mrtvice ani infarkt, ale velmi intenzivní bolesti při plynatosti,“ vysvětlila pro Jam Press.

Daň si zřejmě vybralo to, že připravovala až padesát sklenic s prdy týdně, což si vzhledem ke stravě (fazole, vejce…) vybralo svoji daň. Lékaři ji doporučili, aby změnila jídelníček, což ovšem ukončilo její byznys. Ale ne úplně. Žena chce alespoň prodávat digitální artworky sklenic s prdy.

A nějaké poučení? Je fajn, že ještě existují poctiví lidé, protože jak to tak vypadá, Stephanie Matto skutečně prodávala jen své prdy. Mnohé vykuky by určitě napadlo najmout si na pomoc brigádníky, když to vydělává.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem