nLIFE

Zůstaňte doma a zahrajte si zdarma kolekci Uncharted a Journey, láká PlayStation

Play at Home
Play at Home

Sony rozdává od 16. dubna do 6. května hry Journey a Uncharted: The Nathan Drake Collection.

Play at Home
Play at Home

Iniciativa Sony nazvaná Play at Home (Hrajte doma) si klade za cíl zpříjemnit hráčům s PlayStationem 4 karanténu v době, kdy se svět potýká s novým koronavirem.

Iniciativa se skládá ze dvou částí: v rámci té první hráči získají hry zdarma, zatímco druhá má pomoci nezávislým vývojářům překlenout obtížné období, a to formou finanční injekce. Sony si k tomu vyhradilo deset milionů dolarů.

Pokud jde o hry, od 16. dubna do 6. května si budeme moci zařadit do své knihovny hry Journey a Uncharted: The Nathan Drake Collection. V knihovně nám zůstanou i po skončení akce. Pokud se něco nezměnilo, problém může nastat u předplatitelů PS Plus, kteří si hry přidali přes předplatné. V takovém případě už nepůjdou k účtu přiřadit zdarma.

Journey je umělecká hra, v níž se více kocháte než hrajete, zatímco Uncharted: The Nathan Drake Collection jsou hry ve stylu Indiana Jonese. Kolekce obsahuje díly Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves a Uncharted 3: Drake’s Deception a za zahrání stojí i dnes.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem