nLIFE

Sériový vrah Dexter se vrátí v desetidílné sérii, počkáme si do podzimu 2021

Sériový vrah Dexter se vrátí v desetidílné sérii, počkáme si do podzimu 2021 1
Ze seriálu Dexter

Dexter Morgan ještě neřekl poslední slovo, na televizní obrazovky se vrátí v roce 2021.

Sériový vrah Dexter se vrátí v desetidílné sérii, počkáme si do podzimu 2021 2
Ze seriálu Dexter

Dexter bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály všech dob. Poslední série měla premiéru v roce 2013 a spousta lidí byla ráda, že seriál skončil v nejlepším a udržel si slušnou kvalitu až do konce.

Jenže Dexter Morgan ještě neřekl poslední slovo. Možná namítnete, že ho měli nechat spát, já jsem ovšem rád, že se vrátí. Těch pár let je dostatečná dlouhá pauza na to, aby tvůrci vypadli z rutiny a nachystali pecku jako v třeba případě čtvrté série (zabiják Trinity).

Ostatně Gary Levine z Showtime prozradil, že společnost je ochotna vrátit se k této „jedinečné“ postavě jen pokud najdou vhodný kreativní přístup. A právě ten našli.

V roli Dextera se opět objeví Michael C. Hall, na sérii bude pracovat i producent Clyde Phillips. Nová řada bude mít deset dílů a půjde do produkce začátkem roku 2021. A pokud to klapne, odvysílána bude na podzim 2021.

Dexter Morgan pracoval jako krevní specialista v oddělení vražd miamské policie. Zároveň je to ovšem sériový vrah, jenž zabíjí „špatné“ lidi, kteří nějakým způsobem vyklouzli ze systému a unikají spravedlnosti. Seriál se dočkal osmi řad a byl vysílán v letech 2006 až 2013.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem