nLIFE

SkyShowtime uvede v roce 2024 těchto devět novinek

Seriál Ted (2024)
Seriál Ted (2024)

Streamovací platforma SkyShowtime představila devět titulů, které uvede během roku 2024. Pojďme se na ně podívat.

Apples Never Fall

Seriál na motivy New York Times bestselleru Liane Moriarty se soustředí na zdánlivě dokonalou rodinu Delaneyových. Děti jsou nuceny přehodnotit takzvané dokonalé manželství svých rodičů, protože na povrch začnou vyplouvat nejtemnější rodinná tajemství.

HALO (2. řada)


Epizody 1-2 budou na SkyShowtime od 9. února, další epizody budou následně vycházet každý týden. Ve druhé řadě vede Master Chief John-117 svůj tým elitních Sparťanů proti mimozemské hrozbě známé jako Covenant. Po šokující události na opuštěné planetě se John nemůže zbavit pocitu, že se jeho válka brzy změní, a riskuje vše, aby dokázal to, čemu nikdo jiný nechce věřit – že Covenant se chystá zaútočit na největší pevnost lidstva.

Knuckles

Pro fandy modrého ježka Sonica. Hraný seriál bude sledovat Knucklese na akcí nabité cestě za sebepoznáním, když souhlasí s tím, že vycvičí Wadea jako svého chráněnce a naučí ho způsobům bojovníka Echidny. Seriál se odehrává mezi filmy Ježek Sonic 2 a Ježek Sonic 3.

Mary & George


Seriál Mary & George je historické psychodrama o pobuřující matce a synovi, kteří intrikovali, sváděli a zabíjeli, aby dobyli anglický dvůr a postel krále Jakuba I.

Mission: Impossible Odplata – První část

Ethan Hunt(Tom Cruise) a jeho tým IMF se pouští do své dosud nejnebezpečnější mise: Vypátrat novou děsivou zbraň, která ohrožuje celé lidstvo, dříve, než se dostane do nesprávných rukou. K dispozici má být začátkem roku.

Ted

Seriál Ted, který se na platformě objeví od 22. února, je prequelem k filmům o Tedovi. Píše se rok 1993 a Ted (Seth MacFarlane) má svých 15 minut slávy za sebou. Nyní žije opět doma ve Framinghamu ve státě Massachusetts se svým nejlepším kamarádem, šestnáctiletým Johnem Bennettem.

The Curse

Seriál o novomanželích, kteří se snaží prosadit svou vizi ekologického bydlení v malé komunitě v městečku Española v Novém Mexiku.

Tatér z Osvětimi (The Tattooist of Auschwitz)

V eventovém seriálu natočeném podle celosvětového bestselleru Heather Morris se v hlavních rolích Laliho a Gity představí Jonah Hauer-King (The Little Mermaid, World on Fire) a Anna Próchniak (Baptiste, Warsaw 44).

Veronika

Veronika je švédský kriminální thriller s nádechem nadpřirozena, v němž hrají severské hvězdy Alexandra Rapaport (Honor) a Tobias Santelmann. Osmidílný seriál vytvořily a scénář napsaly Katja Juras a Anna Lindblom (Gåsmamman), a režie se ujal uznávaný tvůrce Jonas Alexander Arnby (War of the Worlds).

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem