nLIFE

Twitter, respektive X, umožní skrýt, že uživatel platí předplatné

Twitter, respektive X, umožní skrýt, že uživatel platí předplatné 1
X

Když Twitter, nyní X, proměnil modrou fajfku u jména uživatelů na předplatné s výhodami, strhla se bouře. Zatímco jedna skupina si službu Twitter Blue / X Blue předplácela, druhá se platícím uživatelům začala vysmívat a vytvářet různé memy. Zřejmě z tohoto důvodu je předplatitelům k dispozici nová funkce – svojí fajfku mohou skrýt.

„Jako předplatitel si můžete zvolit, zda chcete skrýt své razítko na účtu. Zaškrtávací znaménko se skryje na vašem profilu a příspěvcích. Kontrolní značka se může na některých místech stále zobrazovat a některé funkce mohou stále odhalit, že máte aktivní předplatné. Některé funkce nemusí být dostupné, dokud je vaše zaškrtávací znaménko skryté. Tuto funkci budeme nadále vyvíjet, aby pro vás byla lepší,“ píše se na stránce podpory.

Twitter Blue / X Blue stojí 217 korun měsíčně nebo 2 263 korun ročně (uživatelé iOS to mají ze svých zařízení s přirážkou). Mezi výhody předplatného patří možnost psát delší příspěvky, jejich editace po vydání, méně reklam či lepší dosah příspěvků.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem