nLIFE

PlayStation překvapil předplatitele PS Plus střílečkou Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII

Předplatitelé služby PlayStation Plus získali jako první červencovou hru válečnou střelnici Call of Duty: WWII.

Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII

Předplatitelé služby PlayStation Plus získali jako první červencovou hru válečnou střelnici Call of Duty: WWII. To je poměrně příjemné překvapení, protože hry získané k předplatnému se většinou rekrutují z řad nezávislé scény, nebo jsou o něco staršího data.

Na druhou stranu se není čemu divit. Hra zdarma měla to být fajn benefit k placenému multiplayeru, ale mnoho hráčů má pocit, že za relativně nízký poplatek jim každý měsíc náleží AAA hra zdarma. Tak to ovšem není. Ale zpět k tématu.

Call of Duty: WWII je díl z roku 2017, který má na svém kontě studio Sledgehammer Games. Není to nejlepší díl série, která je však hodnocena hlavně podle multiplayeru. Příběhové kampaň, zasazená motivů 2. světové války, ovšem za zahrání stojí. Takže pokud PS Plus máte a tento díl Call of Duty jste nehráli, neváhejte, je to fajn jednohubka.

Aktualizace 28.5.: Sony do toho pořádně šláplo a boduje i druhou hrou, kterou je nyní již výborná multiplayerová střílečka Star Wars: Battlefront 2. Stáhnout si ji budeme moci od 2. června.

Může se hodit

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem