nLIFE

Hra podle seriálu Walking Dead umožní prožít ikonické scény jinak

Hra podle seriálu Walking Dead umožní prožít ikonické scény jinak 1
The Walking Dead: Destinies

Připravovaná dobrodružná hra Walking Dead: Destinies nabídne trochu jiný pohled na ikonické události z prvních čtyřech sezón. Takže například zatímco v seriálu vyšel z bitky na farmě vítězně Rick coby hlavní hrdina, ve hře se může stát, že vyhraje Shane a Rick zemře. Co to bude znamenat pro následující události? Právě to nám chce ukázat nová hra.

„Svou cestu začněte jako Rick Grimes, který se probouzí sám v nemocnici obklopen mrtvými. Shromážděte spojence a probojujte se apokalypsou chodců napříč ikonickými lokacemi ze seriálu The Walking Dead, včetně Atlanty, farmy rodiny Greenových, vězení a Woodbury,“ píše se v anotaci.

„V klíčových okamžicích, které se řídí volbou, navždy utváříte osud svého týmu postav ze seriálu. Hrdinové i padouši, živí i mrtví – je na vás, abyste se rozhodli, zda zůstanete v proudu dějin, nebo si proklestíte vlastní cestu světem seriálu The Walking Dead od AMC.“

Ačkoliv koncept zní zajímavě a lákavě, očekávání poněkud sráží první zveřejněný trailer. Hra totiž vypadá, jako kdyby se ztratila v proudu času a doputovala k nám někdy z roku 2010. Což snižuje i víru v to, že se můžeme těšit na propracované alternativní linky.

 The Walking Dead: Destinies vyjde 14. listopadu na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Switch.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem