nLIFE

Star Wars Outlaws vyjdou 30. srpna, nový trailer představuje podsvětí

Očekávaná dobrodružná hra Star Wars Outlaws, kterou pod Ubisoftem kutí studio Massive (The Division, Avatar…), vyjde 30. srpna. Oznámení doprovodil nový příběhový trailer, který blíže představil zločinecké syndikáty.

„Sliro patří k elitě galaxie, žije v Canto Bight a vede svůj vlastní vzkvétající a vysoce smrtící zločinecký syndikát Zerek Besh. Po jedné nepovedené zakázce se Sliro na Kay nedívá zrovna přívětivě, vypíše na její hlavu odměnu a vyšle jednoho z nejlepších lovců odměn v galaxii, Vaila, aby ji dostal. Při hledání záchrany se Kay vydá napříč Vnějším okrajem a bude hledat a přesvědčovat zkušené a schopné zločince, aby jí pomohli provést jednu z největších loupeží, jakou kdy galaxie viděla,“ vysvětluje ředitel příběhu Navid Khavari.

„Kay vyrůstala sama, bojovala o zbytky v dělnické čtvrti Canto Bight a spoléhala se na své zlodějské schopnosti a Nixe, který jí pomáhal s drobnými podvody. Kay měla vždycky pocit, že galaxie je nastavená proti lidem, jako je ona, a vždycky snila o životě mimo Canto, kde se nebude nikomu zodpovídat. Tato práce je pro ni příležitostí, jak tento svůj sen uskutečnit a konečně být skutečně svobodná.“

Star Wars Outlaws vycházejí 30. srpna na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Kdo si pořídí gold nebo ultimátní edici, bude moci hrát o tři dny dříve, součástí je také seasson pass.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem