nLIFE

Mafia: Definitive Edition bude mít český dabing, samostatně vyjde na 1000 korun

Mafia: Definitive Edition bude mít český dabing, samostatně vyjde na 1000 korun 1

Mafia: Definitive Edition vyjde 28. srpna a bude obsahovat český dabing. Mafia II: Definitive Edition a Mafia III: Definitive Edition jsou dostupné již nyní.

Mafia: Definitive Edition bude mít český dabing, samostatně vyjde na 1000 korun 2

Vydavatelství 2K konečně odhalilo detaily týkající se projektu Mafia: Trilogy, který zahrnuje remake, tedy kompletní předělávku prvního dílu, remasterovanou definitivní edici dvojky a definitivní edici trojky. Dobrá zpráva je, že majitelé her Mafia II a Mafia III získají update na novou verzi zdarma.

Nás samozřejmě zajímá legendární Mafia, kterou studio Hangar 13, tedy tvůrci nepříliš povedené trojky, vytvářejí od píky znovu. Daniel Vávra, autor původní hry, již dříve prozradil (viz náš nedávný článek), že se na remaku nijak nepodílel. Český distributor mezitím potvrdil přítomnost českého dabingu, prozatím však nevíme, kdo bude novou verzi dabovat.

„Remake je věrnou, leč rozšířenou verzí s podporou 4K a HDR a přináší nejen výrazná vylepšení grafiky a hratelnosti originálu, ale také navazuje na cenami ověnčený příběh a přidává do města Lost Heaven ze 30. let nové funkce jako motorky a sběratelské předměty,“ píše se v odhalení.

Mafia: Definitive Edition vyjde 28. srpna na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Mafia II: Definitive Edition a Mafia III: Definitive Edition jsou dostupné již nyní. Všechny hry lze pořídit samostatně, ale připravte se, že to není levná záležitost. Jednička (PC) vyjde na 999 korun, zbylé dvě pak na 779 korun každá. Celý balíček Mafia: Trilogy pak stojí 1 649 korun.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem