nLIFE

Nový trailer, demo, seriál, VR. Předváděčka Resident Evil Showcase potěšila fanoušky

Nový trailer, demo, seriál, VR. Předváděčka Resident Evil Showcase potěšila fanoušky 1
Resident Evil Village
Nový trailer, demo, seriál, VR. Předváděčka Resident Evil Showcase potěšila fanoušky 2

Co se univerza Resident Evil týče, nejočekávanějším projektem je aktuálně herní survival horor Resident Evil Village, který vychází 7. května na PC a staré i nové konzole. Nový trailer nás navedl k podzemní továrně a ukázal umělé jezero, které obývá vodní monstrum.

K vyzkoušení bude i nové demo, má to ovšem spoustu háčků. Demo má dvě části: první se odehrává ve vesnici a druhé v oblasti hradu. Obě si jako první vyzkouší majitelé konzolí PlayStation 4 & 5, a to 18. dubna první část a 25. dubna druhou část. Musí to ovšem stihnout v osmihodinovém okně, kdy bude demo dostupné. Na všechny ostatní se dostane až 2. května, demoverze ovšem bude k dispozici pouze 24 hodin.

Fandové virtuální reality, kteří mají Oculus Quest 2, si ještě letos budou moci vychutnat Resident Evil 4. A slušná porce čeká i na filmové fanoušky. Hraný film Resident Evil: Welcome to Raccoon City je natočen, nyní vstoupil do fáze post-produkce a vyjde 24. listopadu.

Ještě dříve se dočkáme animovaného seriálu Resident Evil: Infinite Darkness, který se objeví v červnu na Netflixu. V hlavních rolích se představí Leon S. Kennedy a Claire Redfieldová, děj se odehrává dva roky po událostech v Resident Evil 4. A níež se podívejte na první trailer, vypadá opravdu hodně dobře.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem