nLIFE

Film Ježek Sonic bude v digitální verzi k mání dříve než se čekalo

Film Ježek Sonic bude v digitální verzi k mání dříve než se čekalo 1
Plakát k filmu Sonic the Hedgehog (2020)

Vzhledem k aktuální situaci, kdy je až milion lidí po celém světě v karanténě kvůli koronaviru, tak dává smysl vydat film nad VOD (video on demand) dříve.

Film Ježek Sonic bude v digitální verzi k mání dříve než se čekalo 2
Plakát k filmu Sonic the Hedgehog (2020)

Film Ježek Sonic je plný překvapení. Od hraného filmu s maskotem Segy nikdo moc nečekal. Tento pocit umocnil i prazvláštní vzhled Sonica, který nejenže se originálu moc nepodobal, ale o co hůř, vzbudil tak maximálně posměch.

Pro úspěch filmu to však byl zlomový moment. Nestává se často, že by se tvůrci chytili za nos a kritizovanou část předělali. Jenže přesně to přislíbil režisér Jeff Fowler a studio Paramount snímek následně odložilo z listopadu 2019 na únor 2020.

A dobře udělalo. Část od reality odtržené odborné kritiky film sice sestřelila, ale na to už vůbec nezáleží. U mainstreamu totiž uspěl. A nejen tam, ostatně přečtěte si moji recenzi na Nerdlife.cz. A uspěl tak, že překonal i hraný film Detektiv Pikachu.

Vzhledem k aktuální situaci, kdy je až miliarda lidí po celém světě v karanténě kvůli koronaviru, tak dává smysl vydat film nad VOD (video on demand) dříve.

Aktuálně si ho lze předobjednat za dvacet dolarů na iTunes, Google Play, Vudu a Amazon Prime. K vydání dojde už 31. března. Kdo plánuje nákup Blu-ray či 4K Ultra HD verze, bude si muset počkat do 19. května.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem