nLIFE

Streamovací služba HBO Max přijde 8. března do Česka, nahradí stávající HBO GO

Streamovací služba HBO Max přijde 8. března do Česka, nahradí stávající HBO GO 1
HBO Max
Streamovací služba HBO Max přijde 8. března do Česka, nahradí stávající HBO GO 2
HBO Max

Tak už je to tady. Streamovací platforma HBO Max bude konečně dostupná i v Česku. Stane se tak letos 8. března. Cena byla stanovena na 199 korun měsíčně, nicméně kdo se zaregistruje do konce března, zůstane mu trvalá sleva 33 procent, zaplatí tedy 132 korun měsíčně, a to až do zrušení předplatného. Pro srovnání, HBO GO dnes stojí 159 korun.

Stávající předplatitelé HBO GO se nemusí obávat, jejich účet bude automaticky převeden na HBO Max. Stáhnout ovšem bude třeba novou aplikaci, ta stávající přestane fungovat. Nová appka by ovšem měla být kvalitnější. Slibuje totiž možnost vytvořit až pět profilů a specifikovat, které jsou dětské. Tedy něco, co už je u konkurenčního Netflixu standard. Souběžně půjde sledovat až na třech zařízeních a obsah půjde stáhnout i pro sledování offline.

HBO Max zahrnuje produkci Warner Bros., HBO, Max Originals, DC, Cartoon Network a dalších. K vidění tak bude například nový Matrix Resurrections, Duna či Tom & Jerry. Filmy od Warner Bros. uvidíme na HBO Max už 45 dní po premiéře bez dalšího příplatku.

HBO Max přitom není jediná streamovací platforma, která letos zavítá do Česka. Během léta totiž bude i u nás spuštěna služba Disney+, konkrétní parametry ovšem prozatím chybí.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem