nLIFE

Nový Switch Pro nabírá jasnější obrysy. Bude výkonnější, ale i dražší

Nový Switch Pro nabírá jasnější obrysy. Bude výkonnější, ale i dražší 1
Nintendo Switch
Nový Switch Pro nabírá jasnější obrysy. Bude výkonnější, ale i dražší 2
Nintendo Switch

Ačkoliv nic není prozatím oficiální, podle zdrojů Bloombergu nabírá nová verze Switche, o níž se hovoří jako o Switchi Pro, jasnější obrysy. Není to tak dávno, co jsem psal, že o nové zobrazovací panely typu rigid OLED se postará Samsung.

Nový report Bloombergu říká, že výkonnější Switch bude mít lepší CPU, víc paměti a také technologii DLSS (Deep Learning Super Sampling), kterou Nvidia používá na svých grafických kartách. Přímo Nvidia ji popisuje takto: „Technologie DLSS využívá sílu neuronových sítí se strojovým učením a tím zvyšuje snímkovou frekvenci a generuje krásné, ostré snímky ve tvých hrách.“

Takže zatímco v handheldu zůstaneme u stejného rozlišení 720p, což je zcela dostačující, po připojení k doku bychom mohli z nové mašinky vytáhnout až 4K. Problém s DLSS je ten, že nefunguje automaticky, ale je potřeba, aby vývojáři své hry přizpůsobili.

Spekuluje se také o ceně, která podle některých analytiků vzroste z původních 299 dolarů na 349 dolarů nebo dokonce 399 dolarů. Půjde tak zřejmě o zařízení, které má uspokojit stávající uživatelskou základu, které chce od Switchi víc, zatímco starší modely poslouží coby levná vstupenka do světa Nintenda.

Pokud jsou zvěsti pravdivé, Nintendo cílí na vánoční sezonu.

Co na to říkáte?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

reklama