nLIFE

Terminator Survivors se odehrává po Soudném dni, lidé se stávají lovnou zvěří

Francouzský Nacon odhalil během své prezentace první video z očekávané survival hry Terminator Survivors. Ačkoliv jsme prozatím neviděli gameplay, video ukazuje nejenom svět po Soudném dni, tedy po prvních dvou filmech, ale naznačuje i hratelnost.

Stáváme se jedním z přeživších, který prohledává krajinu a sbírá materiály k založení základny. Hrát půjde sólo i v kooperaci. Po krku nám přitom půjdou nejenom stroje Skynetu, ale i lidé z ostatních frakcí.

Terminator Survivors ještě letos

„Nejste však sami. Stroje Skynetu vás pronásledují. Nic necítí. Nikdy se nezastaví. Nikdy. Dokud nedokončí svůj úkol: vyhladit celé lidstvo. Sami nebo ve skupině až čtyř lidí veďte lidstvo k tomu, aby povstalo z popela, a odhalte pravdu o bombách, Skynetu a hrozbě Terminátorů,“ píšou tvůrci.

„Terminator: Survivors je hra o přežití v otevřeném světě zasazená do světa slavné sci-fi série Terminátor, kterou v roce 1984 vytvořili James Cameron a Gale Anne Hurd.“

Terminator Survivors vyjdou nejprve v předběžném přístupu, a to 24. října na PC na Steamu. Později bude následovat i vydání na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem