nLIFE

Vychází Switch Sports. Sada sportovních hříček, kterou ovládáte svými pohyby

Vychází Switch Sports. Sada sportovních hříček, kterou ovládáte svými pohyby 1
Switch Sports
Vychází Switch Sports. Sada sportovních hříček, kterou ovládáte svými pohyby 2
Switch Sports

Na zlatou éru pohybového ovládání, kterou máme spojenou s konzolí Wii od Nintenda, navazuje nejnovější počin Switch Sports. Stejně jako kdysi ve Wii Sports, také Switch Sports láká na jednoduché sporty, které se ovládají mácháním ovladačů v ruce. Startovní sada zahrnuje fotbal, vojebal, bowling, tenis, badminton a chambru, do konce roku vyjde v rámci bezplatné aktualizace ještě golf.

Avatary Mii nahradily postavičky Sportmates, jejichž vzhled je propracovanější, nicméně kdo chce, může si importovat hlavu svého Mii. Největší zábava je hrát s dalšími lidmi u jedné televize, nicméně zábavný je i online režim, skrze nějž se odemykají různé kosmetické doplňky.

Recenze Switch Sports jsou převážně příznivé. Recenzenti oceňují přístupnost a bezproblémové pohybové ovládání. Naprostou klasikou je špičkový bowling. Naopak jim vadí menší počet sportů a fakt, že přiložený leg strap (poutko na nohu pro vložení ovladače) lze zatím využít jen při penaltách. Fotbal s ním půjde hrát až v rámci letní aktualizace.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem