nLIFE

World of Warcraft potěšil fandy lore, Uther se vypořádal s Arthasem

World of Warcraft potěšil fandy lore, Uther se vypořádal s Arthasem 1
Shadowlands Afterlives: Bastion
World of Warcraft potěšil fandy lore, Uther se vypořádal s Arthasem 2
Shadowlands Afterlives: Bastion

Tradiční herní show GamesCom, která se poslední léta koná v německém Kolíně, proběhla letos kvůli koronaviru jen digitálně. Během zahajovacího ceremoniálu se s kadencí kulometu střídal jeden trailer za druhým – a mezi nimi si přišli na své i fandové World of Warcraftu.

Blizzard totiž od datadisku Mists of Pandaria vydává doprovodné animované filmy (neplést s cinematics). U aktuální expanze Battle for Azeroth to byla série Warbringers, u nadcházejícího datadisku Shadowlands to je Shadowlands Afterlives. V rámci té nám představí čtyři říše z podsvětí, k nimž se půjde během kampaně přidat (respektive jen k jedné ze čtyř).

První na řadě je Bastion – místo pro ty nejušlechtilejší duše. A právě sem putoval hrdina Uther Lightbringer, kteráho zradil a zabil Arthas. A vypořádat s Arthasem se musí i v posmrtném životě. Další díly uvidíme v týdenních intervalech.

Blizzard kromě toho oznámil, že expanze Shadowlands vyjde 27. října. To je poměrně blízké datum vydání, protože v probíhající betaverzi stále nejsou dořešeny některá povolání ani jednotlivé kovenanty.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem