nLIFE

Xbox láká v dubnu na Project CARS 2 zdarma, PlayStation na Uncharted 4

Uncharted 4: A Thief’s End
Uncharted 4: A Thief’s End

Microsoft láká na realistické závody Project CARS 2, Sony na indiana jonesovkou akci Uncharted 4: A Thief’s End.

Uncharted 4: A Thief’s End
Uncharted 4: A Thief’s End

Duben se Microsoftu i Sony povedl. Alespoň pokud mluvíme o hrách zdarma, které získáme s předplatným Games with gold na Xboxu One a PS Plus na PlayStationu 4.

Uncharted 4: A Thief’s End je trefa do černého – tedy za předpokladu, že máte PlayStation 4 tak týden doma a rozkoukáváte se, co si na svoji novou hračku pořídit. Což je v roce, kdy vychází PlayStation 5, velmi nepravděpodobné. Uncharted 4 je samozřejmě naprostá pecka, jen už ji má každý dohranou.

Větší radost tak mám ze závodního titulu DiRT Rally 2.0, který není ani rok starý a ve sbírce mi prozatím chybí.

Špatná není ani nadílka na Xbox One. Project CARS 2 je přesně ta hra, kterous i rád vyzkouším, protože přeci jen cílí na větší realističnost a má trochu větší nároky na hráče. Jenže mě plně saturuje kombinace Forzy a Forzy Horizon, takže jsem neměl moc důvodu si Project CARS 2 pořizovat.

Knights of Pen and Paper Bundle je záležitost z mobilů, na velké konzoli mě tedy neláká vůbec něco takového hrát. Pak tu máme ještě dvě hry z Xboxu 360, které ovšem díky zpětné kompatibilitě spustíte i na Xboxu One. Fable Anniversary jde mimo mě, ale Toybox Turbos, které připomenou staré Micro Machiny, vypadají obstojně.

„Nikdo nečte. Pokud čte, stejně nerozumí. Kdo čte a rozumí, stejně zapomene.
 Stanisław Lem